KBS WoodCoat Tahta Yapı Konstrüksiyonu için Özel Yangın Durdurucu Kaplama Malzemeler

BASF- KBS Passive Fire Protection System

Uluslararası bir Kimya Devi olan Alman BASF firmasının yangın koruma sistemi markası olan KBS ile pasif yangın korumasını geniş ve kaliteli ürün portföyü ile sağlamaktadır. KBS ürünlerinin oluşturduğu sistem çözümleri binalardave endüstriyel tesislerde yangın güvenliğistandartları içinde en yüksek düzeyde koruma sağlar.

BASF KBS ürünleri ile yangından korunma alanında 60 yılı aşkın bir deneyime sahiptir ve kendi araştırma faaliyetleri, uygulama teknolojileri ve test koşulları sayesinde, işletmelerin özel şartlarına ve gereksinimlerinize uyacak çözümleri kolaylıkla bulabilmektedir.

Yılların tecrübesine dayanan uzmanlığı, yüksek kalite standartları ve yenilikçi yapısıyla, yangın yönetmeliklerine uygun onaylı ve sertifikalı ürünler sunmaktadır.

KBS WoodCoat

KBSWoodCoat, yangına ve ısıya maruz kaldığında yangını geciktirici bir yalıtım tabakası oluşturan beyaz pigmentli, halojen içermeyen ahşap yangına dayanıklı bir kaplamadır. Ürün, şişen maddeler, pigmentler, yardımcı maddeler ve katkı maddeleri içeren elyafsız bir kaplamadır. 

Ahşap elemanların tutuşmasının yanı sıra yüzeyinde daha fazla yanma / yangın yayılmasını engeller. Üstelik duman oluşumunu baskılar.

KBS WoodCoat, iç mekanlarda ahşap yüzeylere uygulanır. Püskürtme, fırçalama veya haddeleme gibi olağan uygulama yöntemlerine uygun olarak kullanıldığında, olağanüstü basit ve düzgün uygulama özellikleri ile öne çıkar.

DIN4102 Pt2